Zažít Řepy Jinak

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 9.Září 2017 12:00 - 20:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné Zdarma Rezervovat
...aneb poznej svého souseda!

Originální sousedská slavnost, která má za cíl otevřít sousedské vztahy. Neformálně, zábavně, zkrátka tak trochu jinak. Poznejte své okolí a hlavně své sousedy skrze jejich zajímavé dovednosti, nápady nebo produkty, které vytváří.


Zažít Řepy a Kulturní Centrum Průhon si Vás dovolují pozvat na 1. ročník originálního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak 2017. Za přispění a podpory mnoha místních institucí i jednotlivců, se nám podařilo vytvořit tým bezva lidí a uspořádat festival přímo v samotných ulicích sídliště Řepy! Na několika menších podiích, vás čeká vystoupení mnoha umělců z Řep nebo s naší městskou částí nějak spjatých. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program pro děti, mladistvé, dospělé i věkem pokročilé.

V Socháňově ulici budete moci ochutnat kulinářské výtvory místních občanů, nasbírat kontakty či dobré rady od sportovních a společenských institucí a živnostníků. Zatančit si, zazpívat nebo jen tak pobýt za poslechu hudby v improvizované čajovně nebo kavárně. Zacvičit si jógu i poslechnout poezii. No vážně!

HUDEBNÍ PROGRAM
WOSA – Punk Rock
Felix Slováček mladší - Výchovný pořad pro děti, který je zábavnou formou uvádí do světa vážné, ale i nevážné hudby
Hravé Hlasy – Pěvecký soubor
Petra Hapková – Pop-rock, Blues

DIVADLO A ZÁBAVA
Sváťovo dividlo – Broučci - loutková pohádka pro děti
Skupina MYŠ A MAŠ - Zábavný program pro malé i velké
B-Original – vystoupení taneční školy
Fitness Club Řepy
A dále... - Doprovodný program a mnoho zajímavých atrakcí a stánků pro všechny!

MÍSTO KONÁNÍ
prostranství před budovou KC Průhon a přilehlá část Socháňovy ulice

VSTUPNÉ
Zdarma! :)

SLEDUJTE UDÁLOST NA FACEBOOKU!CHCETE SE ZAPOJIT?
Máte chuť podílet na akci Zažít Řepy Jinak? I vy se můžete zapojit a ovlivnit tak atmosféru, v jaké se festival se ponese!

Pokud toužíte nabídnout své umění a vlohy pro pečení, vaření, výtvarné umění nebo cokoliv o čem si myslíte, že by mohlo festival tohoto typu obohatit a mohlo by zaujmout či pobavit vaše sousedy neváhejte nás kontaktovat!

Rádi Vám poskytneme prostory a zázemí pro vaše vystoupení, stánek nebo jiný záměr, kterým byste rádi potěšili či oslovili své sousedy.

Napište nám na email kroupova@naturomed.cz nebo dirbak@seznam.cz nebo volejte: 777 104 677, 608 767 579.HLAVNÍ PARTNEŘI AKCE
KC Průhon
MČ Praha 17
Centrum sociálně zdravotních služeb - Klub 17
Auto*Mat – Zažít Město Jinak
Koska promo
Adestra security, spol. s r. o.

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem